O nás

Založeno
v roce 2006

Od této doby jsme na trhu a máme za sebou jíž nespočet hotových zakázek. Také jsme dělali hodně zahraničních projektů, které nám dodali hodně zkušeností.

Zkušení zaměstnanci

Jsou zkušení odborníci, kteří mají za sebou nejednu dobře odvedenou práci. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru můžeme s čímkoliv pomoci.

Obchodní
zastoupení

Naše firma vás může zastoupit v Mongolsku, kde už dlouhou dobu působíme. Pokud by jste chtěli zastoupit kontaktujte našeho jednatele firmy.

Naše firma je založená na kvalitě a vysoké odbornosti a kvalifikanosti zaměstnanců, kteří u nás pracují. Máme dlouholeté zkušenosti v realizaci projektů od zprovoznění automatizace mlýna až po ovládání rodinného domu. Dále se velice zamřejeme na kvalitní výrobu rozvodných skříní u které máme taky velice dlouholeté zkušenosti a velice dobré reference u zakazníků. Není pro nás problém pracovat po světě jak můžete vidět dole na obrázků projektů, kdy jsme pracovali od Belgie až po Mongolsko. 

Pokud máte nějaké otázky a nebo nás chcete kontaktovat nebojte se a určitě nám napište email a nebo zavolejte na jedno z čísel, které máme uvedené v kontaktech.

Čistička vod - mongolsko
MLÝN - HAVLÍČKŮV BROD
IMG_4099
Bonavita - vidovice
IMG_6972
mlýn - sedlčany
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
mlýn - belgie
WP_20150701_14_08_03_Pro
semtín - pardubice